Betist Üyelik Nasıl Açılır?

Nasıl hesap açabilirsiniz ya da betist üyelik nasıl açılır? Bu yazıda sizlere, hesap açma kuralları, detayları ya da işlem basamakları hakkında bilgi vereceğiz. Tabii ki başvuru yapmadan ya da soruya paralel olacak şekilde, üyelik açma işlemini gerçekleştirmeden önce, başvurunun sonuçlanması için üyelik açma kurallarına dikkat etmeniz son derece önemlidir.

Betist Üyelik İçin Kurallar

Nedir geçerli olan kurallar? Betist ilk üyelik için kurallar aslında açıktır. 18 yaş sınırı bulunmaktadır. Bu yaşta ya da bu yaşın üzerinde olmak zorundasınız. 18 yaşın altında iseniz, hesap açmayın, açma teşebbüsünde bulunmayın. Hesap doğrulama ve belge talebi gibi konularda verdiğiniz yanlış bilginin ortaya çıkacağını aklınızdan çıkarmayın. Başvuru belgesini, aşağıda belirtilmiş bilgilerin tamamını doğru ve eksiksiz bir şekilde gireceksiniz. Verdiğimiz her türlü bilgiyi ispatlamak zorunda kalacağınızı unutmayınız. Birden fazla hesap açmayacaksınız, açma teşebbüsünde bulunmayacaksınız. Verdiğiniz herhangi bir bilginin üzerinden daha önce hesap açılmamış olması gerekecektir. İletişim bilgileri bölümüne, yazdığınız açık adresi üzerinden ve kullanacağınız ip adresi üzerinden aile fertleri ya da şahıslar tarafından da hesap açma işleminin yapılmamış olması gerekecektir. Site tarafından kural dışı hareket gerekçesine istinaden, üyelik iptal işlemi yapılır ise, yeniden başvuru yapmanız durumunda onay alma ihtimaliniz olmayacaktır.

Betist Nereden Üye Olurum?

Nasıl hesap açılır? Sorusuna üyelik linkine ulaşma açısından cevap verelim. Betist nereden üye olurum? Betist giriş işlemini yapın, ana pencereyi açın. Böylelikle güncelleme işlemine istinaden, yeni ve güncel giriş adresini bulmanız gerekecektir. Türkçe hazırlanmış bir şekilde siteyi açın. Elbette açılmış ana sayfanın sağ köşesinde mavi renkli ve Türkçe kayıt ol şeklinde bir buton göreceksiniz. Buradan seçim işlemini yapıp, üyelik sürecini başvuru belgesi aracılığı ile başlatabilirsiniz. İsterseniz yeni giriş adresini araştırmadan, doğrudan başvuru belgesine ulaşmak ister misiniz? Betist kayıt ol linkimiz aracılığı ile de hareket etmeniz mümkündür.

Betist Üyelik İçin Talep Edilen Bilgiler

Sizlerden hangi bilgiler istenecektir? Hemen cevaplayalım, betist üyelik için talep edilen bilgiler başvuru belgesinde 3 farklı bölümde toplanmış durumda bulunmaktadır. Bölümlerin ilk sırasında, kişisel bilgiler şeklinde bir ifade yer alır. Burada sizlerden isminiz talep edilecektir, soy isminiz talep edilir. Gün, ay, yıl olacak şekilde, doğum tarihiniz ve cinsiyetiniz talep edilecektir. Hemen yanında hesap bilgileri şeklinde bir bölüm göreceksiniz. Burada sizden talep edilen elektronik posta adresiniz ile birlikte, cep telefon numaranız olacaktır. Ayrıca aynı bölüm içerisinde siteye erişim amacı ile bir kullanıcı adı ve şifre oluşturma işlemi de yapılacaktır. Son bölüm olan iletişim bilgileri bölümünde, ülke, şehir ve açık adres şeklinde bölümlerin olduğunu göreceksiniz. Size ait olan bilgileri yazmanız gerekmektedir.

Betist Üyelik Süreci

Yukarıda bahsedilen işlemlerden hareket edeceksiniz. Betist üyelik nasıl açılır? Sorusunun ilk aşaması gündeme gelecek, betist üyelik süreci başlayacak. Şöyle anlatalım, yukarıdaki işlemleri yapın. Siteye giriş, kayıt ol butonunun açılması, başvuru belgesinin görülmesi, başvuru belgesinin doldurulması. İlk aşamalar bunlardır. Bu işlemleri tamamladıktan sonra, başvuru belgesinin sağ alt köşesinde görülen yeşil renkli ve üzerinde Türkçe hesap oluştur yazan butona tıklayacaksınız. 5 dakika kadar bekleyeceksiniz. Hesap bilgileri bölümünde, sizin yazmış olduğunuz elektronik posta adresini 5 dakika kadar sonra kontrol edeceksiniz. Önemsiz postalara ya da gelen kutusu bölümüne bakmalısınız. Bu nedenle müşteri hizmetleri size siteye giriş yapmanız amacı ile ip adresini tanımlamanız amacı ile aktivasyon linki gönderecektir. Gelen bu adres aracılığı ile siteye giriş yapacaksınız. Ana ekran açılacak, kullanıcı adı, şifre bölümünü yazıp, yeşil renkli ve Türkçe hazırlanmış giriş butonuna basacaksınız. Üyelik tamamlanmış yani aktif hale gelmiş olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın